آخرین اخبار :

نمازگزار و انفاق‌کننده از رزق کریم برخوردار است

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه نمازگزار و انفاق‌کننده مومن است و مورد رحمت الهی و دارای رزق کریم است گفت: نماز انسان را بیمه می‌کند و روح انسان را درمان و متعالی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت؛آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در اجلاسیه نماز در شهرستان لنگرود با اشاره به تاثیرات نماز بر روح و جسم انسان اظهار داشت: براساس آیات قرآن، کسانی‌که اهل نماز هستند و از مال خود در راه خدا انفاق می‌کنند مومن واقعی هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه کارها باید در راه خدا باشد تصریح کرد: نمازگزار و انفاق‌کننده در راه خدا، یک درجه نزد خداوند دارد؛
در آیات قرآن کریم، نماز در کنار انفاق مطرح شده است و این بدان معناست که نمازگزار باید به فکر مردم هم باشد.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به ارتباط میان نماز و نیازِ جامعه خاطرنشان کرد: خداوند، انسان نمازگزار را مورد عفو خود قرار می‌دهد چراکه مومن واقعی هم ممکن است فریب شیطان را بخورد و گرفتار شود.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نمازگزار و انفاق‌کننده مومن است و مورد رحمت الهی و دارای رزق کریم است افزود: رزق کریم، رزقی بی‌منت، خالص، وسیع و دائمی است و خداوند به نمازگزار واقعی چنین ویژگی‌هایی را عنایت می‌کند.

وی بیان کرد: اهل دیانت، نماز و مسجد همواره آثار تخریبی‌شان در جامعه از همه طبقات کمتر است زیرا نماز انسان را بیمه می‌کند و روح انسان را درمان و متعالی می‌کند و به انسان خلوص می‌بخشد.

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات