آخرین اخبار :

زن زندگی آزادی، شعار صهیونیست‌هاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در سخنرانی خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مصلی رشت برگزار شد، ابتدا نمازگزاران را به تقوای الهی و احسان کردن در راه خدا سفارش کرد و اظهار داشت: تقوا بهترین توشه آخرت است، پدران و مادران شیوه شکرگذاری نعمات و قدردانی از خدمات خدمتگزاران را به فرزندانشان یاد بدهند چراکه انسان قدردان و شاکر محبوب مردم است.

وی با اشاره به فرموده قرآن گفت: کسی که زبان شکر دارد، در حقیقت از خود ستایش کرده و به ترمیم روح و روان خود پرداخته و کسی که کفران نعمت کرده، بداند خداوند بی‌نیاز و کریم است اما زبان ناشکرش روزی بلای جانش می‌شود.

امام‌جمعه رشت در بخش دوم خطبه‌های خود با اشاره به پیش‌رو بودن ۲۷ آذرماه؛ روز وحدت و دانشگاه و تبریک ایک روز به همه دست‌اندرکاران و فعالان این عرصه افزود: خوشبختانه در سایه انقلاب اسلامی این دو مرکز علمی یکدیگر را شناخته و دو بال تعالی انقلاب شده و دانشگاهی و حوزوی برای رشد جامعه تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور تصریح کرد: در اغتشاسات و آشوب‌ها دولت آلمان پرچم آمریکا را به دست گرفتند در حالی‌که خود آمریکایی‌ها هیچ احترامی برای اینها قائل نیستند.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه ۵+۱ و کشورهای دیگر آلمان را به رسمیت نشناخته و به کشور حساب نمی‌کنند، بیان کرد: آلمان در حالی پرچم مبارزه با ایران را به دست گرفته و در جریان اتفاقات اخیر سلاح وارد کشور می‌کرد که اکنون به فلاکت و دریوزگی افتاده‌اند؛ حدود ۲هزار نفر از ضدانقلابیون نیز در این اغتشاشات هرکسی پرچمی به دست گرفتند و برای ضربه به نظام تلاش کردند اما با ۹شکشت مواجه شدند.

وی اضافه کرد: اغتشاشگران دنبال پروژه کشته‌سازی نیروهای نظامی و انتظامی و مردم، آتش زدن قرآن و ناامنی بودند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با ذکر اینکه دشمنان در حالی شعار دفاع از حقوق زن و مرگ یک دختر را بهانه کرده که خودشان آدم‌ربا و به گفته روزنامه‌های خودشان ۲۲۲کودک را در قفس انداخته‌اند، خاطرنشان کرد: اخیرا ایالت متحده و سازمان ملل، جمهوری اسلامی را از عضویت در کمیسیون حقوق زنان سازمان ملل خارج کرده است، عجب! به زعم آنها، انگار همه دنیا طرفدار حقوق زن و تنها ایران حقوق زن نیست!

وی با بیان اینکه البته خارج کردن ایران از این کمیسیون به ضرر نیست بلکه پیروزی است چراکه زنان ایرانی در رشته‌های مختلف در بهترین دانشگاه‌ها تحصیل کرده و کشورهای دیگر خواستار حضورشان در آن کشورها بوده و محروم از حضور در مجامع جهانی نیستند، عنوان کرد: آمریکا و اروپای یدک‌کش، در حالی ادعا کرده که ایران حقوق زن را رعایت نمی‌کند که خودشان دنبال تجاوز جنسی و برده‌کشی از زنان هستند. در ایالات متحده سالانه ۱۵هزار زن را قاچاق کرده و در عربستان حتی زنان اجازه رانندگی ندارند.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه آمریکا در حالی مدعی حقوق بشر شده که خودشان از زنان به عنوان کالا استفاده کرده و بیشترین زنان زندانی در زندان‌های آنهاست، ابراز داشت: شعار “زن زندگی آزادی” شعار صهیونیست‌هاست. عربستان گاو شیرده آمریکاست،

به گفته وی، در حالی در عربستان زنان اجازه حتی رانندگی کردن ندارند که در ایران ۳۰هزار زن پزشک متخصص داریم و در همه عرصه‌ها در کنار مردان حضور داشته و مراکز علمی در اختیار آنهاست.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اینکه آمریکا در ۴۳سال اخیر به عناوین مختلف ۱۸۰۰نوع تحریم را متوجه جامعه ایرانی کرده و اصلا طرفدار حقوق زنان نیستند، یادآور شد: رژیم شاهنشاهی قبل از انقلاب فجیع‌ترین عمل را با زنان داشته‌اند اما با آغاز انقلاب اسلامی احترام و عزت به آنان آغاز و در همه عرصه‌ها و میادین افتخارآفرینی می‌کنند.

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات