آیت‌الله فلاحتی در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان:

موفقیت در حوزه اقتصاد مستلزم اصلاح زیربناهای فرهنگی است

    بازدید : 133
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در…

پنجشنبه, 28 اردیبهشت, 1402 :: 12:52

کد خبر : 32836

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت؛آیت‌الله رسول فلاحتی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گیلان با اشاره به تبعات تغییر سبک زندگی در کشور اظهار داشت: با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، دشمن با طرح و برنامه پیش می‌رود و به‌دنبال ایجاد التهاب در جامعه ایرانی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دشمنان در تلاشند مردم را وارد تنش‌های اجتماعی کنند تصریح کرد: عدم استقبال و ورود مردم به این تنش‌ها باعث نگرانی دشمنان شده لذا از هر ابزاری برای جلوگیری ار حرکت رو به رشد جامعه بهره می‌گیرند.

امام جمعه رشت، کشف حجاب‌ تعداد اندکی از دختران را نتیجه فتنه‌های ۸۸، ۹۶، ۹۷ و آشوب‌های ۱۴۰۱ دانست و بیان کرد: این بی‌عفتی که بساط آن جمع خواهد شد،‌ حتی پدیدآورندگان این صحنه را سخت متأثر کرده است زیرا با توجه به بررسی‌های میدانی که انجام داده بودند، انتظار بیشتری داشتند.

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ و همچنین شرکت باشکوه در مراسم تشییع پیکر شهید غیرت سبزواری نشان می‌دهد که مردم غیوری داریم و گرایش مردم دین‌دار ما رو به افزایش و امیدوارکننده است.

امام جمعه رشت افزود: حضور باشکوه مردم در مراسمات ملی و مذهبی، دشمن را سخت برآشفته کرده زیرا می‌بیند با وجود تمام تلاش‌ها و هجمه‌ها، جبهه انقلاب همچنان در حال رشد بوده و ریزش‌های این جبهه کم‌تر است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه موفقیت یک کشور در حوزه اقتصاد مستلزم اصلاح زیربناهای فرهنگی است افزود: محتوای شعار اکثر کسانی‌که در اغتشاشات بودند، اقتصادی نبود بلکه شعار تغییر اصل نظام و مارکسیستی سر می‌دادند.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه پازل دشمن، زیرکانه چیده شده و هدف‌شان ایجاد التهاب در فضاهای مختلف جامعه است تصریح کرد: همه برای مقابله با توطئه‌های دشمن در نظام ولایی باید گوش به فرمان رهبری باشیم.

وی تاکید کرد: خوشبختانه وحدت خوبی میان مسئولان اجرایی استان برای جمع شدن بساط بی‌عفتی و هنجارشکنی وجود دارد و کمیته‌های لازم هم راه‌اندازی شده و همه در حال تلاشند.

امام جمعه رشت با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه خاطرنشان کرد: عقلانیت، تدبیر، ایمان و اعتقاد راسخ اهل دین و دیانت جمهوری اسلامی مورد توجه کشور چین و روسیه هم قرار است.

 

 

 

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات