آخرین اخبار :

کار طلایه‌داران ساخت صحن اهل‌بیت(ع) ماندگار و ارزشمند است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت؛آیت‌الله فلاحتی در همایش بزرگ بانوان گیلانی و طلایه‌داران ساخت صحن حضرت زینب(س) در کربلای معلی با بیان اینکه فعالیت دراین عرصه با هیچ یک از کارهای دنیا قابل مقایسه نیست اظهار داشت: هرقدر که در این عرصه با اخلاص بیشتری کار شود مورد عنایت اهل‌بیت قرار می‌گیرد.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه امام زمان(عج) فرمودند هرگز ما را فراموش نمی‌کنند گفت: این ما هستیم که باید با اخلاص در عمل بیشتر مورد توجه آن حضرت قرار بگیریم.
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه در هر نفسی، نعماتی نهفته است که انسان باید شکرگزار آن‌ها باشد افزود:آیت‌الله بروجردی می‌فرمودند «من از لحظه‌ای که خود را شناختم، عمرم را به بیهودگی نگذراندم
امام جمعه رشت با تاکید بر نعمت عمر خاطرنشان کرد: به گفته اهل‌بیت، عاقل کسی است که هر نفسی که می‌کشد، را ضایع نکند.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان ضمن یادآوری خاطره‌ای از بانویی که زیورآلاتش را به بازسازی عتبات عالیات بخشیده بود تصریح کرد: فرد عاقل در حفظ چیزی که همیشه با او نمی‌ماند، آن قدر به خود زحمت نمی‌دهد.
امام جمعه رشت با بیان اینکه دنیادوستان سعی در حفظ مادیات دنیا می‌کنند در حالی‌که برای آن‌ها نمی‌ماند افزود: هرکاری هرچند اندک، اگر در راه خدا انجام شود خداوند به آن برکت خواهد داد.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به ارزشمندی کار کسانی که در حوزه ساخت صحن اهل‌بیت(ع) و بازسازی عتبات و عالیات فعالیت می‌کنند گفت: کسانی‌که در این عرصه خدمت می‌کنند کارشان ماندگار است البته اخلاص در این زمینه نیز بسیار اهمیت دارد.

 

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات