آخرین اخبار :

دیدار نوروزی استاندار، نماینده تالش و جمعی از مسئولان با آیت الله فلاحتی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، ارسلان زارع استاندار گیلان، حسن محمدیاری نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر، حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه انزلی، حجت الاسلام سعید مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی و جمع دیگری از مسئولان و اقشار مختلف مردم امروز در چهارمین روز از سال جدید با آیت الله رسول فلاحتی دیدار کردند.

امام جمعه رشت در این دیدارهای نوروزی اظهار کرد: سال ۱۳۹۹، سال پر مخاطره ای بود و رهبر معظم انقلاب گلایه هایی نسبت به “جهش تولید” داشتند و فرمودند جهش تولید مقداری انجام شد.

وی، مقام معظم رهبری را دیده بان نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: مقام معظم رهبری امسال را “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها” نامگذاری فرمودند و این نشان می دهد ایشان همچنان به تولید داخلی تاکید دارند و براین اساس بازارهای غرب آسیا و آسیای میانه عرصه مناسبی برای صادرات کالای ایرانی محسوب می شود.

آیت الله فلاحتی، فرهنگ را موضوع اصلی در مسائل احتماعی ذکر کرد و یادآور شد: فعالیت های فرهنگی باید با نگاه به فرهنگ بومی محلی مناطق گیلان انجام شود.

وی با بیان اینکه توجه به روستاهای گیلان حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: هنوز فرهنگ روستاهای استان برای مردم شناخته شده نیست و می طلبد صدا و سیمای گیلان در شناساندن روستاهای استان به جامعه تلاش ویژه داشته باشد.

امام جمعه رشت بر ترویج فرهنگ روستا تاکید کرد و افزود: فرهنگ و آداب خوب بومی بسیاری داریم که می توان به بهترین نحو رسانه ای کرد البته برنامه هایی در این راستا تولید شده اما با توجه به فرهنگ غنی بومی محلی گیلان کافی نیست و می طلبد فعالیت بیشتری در این زمینه انجام شود.

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات