آخرین اخبار :

دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان با ۴ خانواده معظم شهید شهرستان ماسال/ آیت الله فلاحتی: شهدای دفاع مقدس الگوی همه گروه های جبهه مقاومت شدند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در سفری نیم روزه به روستاهای صعب العبور شهرستان ماسال با خانواده‌های معظم شهیدان والامقام “احساندوست افراسیابی”، “قاسم کاظمی” “ایرج پورفتحی” و “مصیب رجبی” دیدار کرد.

امام جمعه رشت در جریان دیدارهای مذکور با اشاره به سلسله دیدار خانواده های شهدا در سراسر شهرها و روستاهای گیلان اظهار کرد: وظیفه داریم برای عرض ادب و احترام محضر خانواده معزز شهیدان حضور پیدا کنیم و از این عزیزان روحیه بگیریم.

وی، اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهیدان عنوان کرد و افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران برای تمام جبهه مقاومت الگو شده است و این افتخار را مدیون جانفشانی مجاهدان در عرصه های جهاد و شهادت هستیم.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه ملت ایران در ۸ سال دوران دفاع مقدس آزموده شدند، تصریح کرد: یکی از ارکان آزمایش بزرگ دفاع مقدس پدران، مادران، خواهران، برادران و فرزندان شهدا هستند و با صبر مثال زدنی خود برای همه آحاد جامعه الگو شدند.

وی، خانواده معظم شهیدان را اسوه های مقاومت و صبر برای همه ملت ها به ویژه ملت ایران خواند و بیان کرد: خانواده معزز شهیدان همچنان در مسیر حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند و قدردان آنها هستیم.

قرائت فاتحه و گلباران مزار شهدای گمنام ماسال، حضور در منزل خانواده های معظم “شهید احساندوست افراسیابی”، “شهید قاسم کاظمی”، “شهید ایرج پورفتحی”، “شهید مصیب رجبی” و همچنین بازدید از یک واحد پرورش ماهیان سردآبی از برنامه های سفر نیم روزه نماینده ولی فقیه در گیلان به شهرستان ماسال بود.


انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات