تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : :
حوزه : 1.مطالب ویژه, تیتر اول, مذهبی
شماره : 9422
تاریخ : ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۸ :: ۲۱:۵۹
آیت الله فلاحتی در مراسم محفل انس با قرآن نیروی دریایی ارتش: انسان با اراده قوی می‌تواند قله های سعادت را فتح کند/ با عزم پولادین می توان با شیطان درون مقابله کرد نماینده ولی فقیه در گیلان به فراهم بودن شرایط مردانه زندگی کردن برای همه جوانان کشور اشاره کرد و گفت: اراده قوی مایه رشد و سعادت انسان می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی غروب سه شنبه در محفل انس با قرآن فرماندهی آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا با اشاره به ایام سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: سال ۶۱ فرماندهی تیپ ۷ ولی عصر(عج) دزفول را یک جوان حدودا ۲۴ ساله به عهده داشت و هزاران نفر بسیجی تحت امر او بودند.
وی ادامه داد: فرماندهی یک جوان برای رزمندگان شگفت آفرین بود اما این امر نشان می دهد شرایط مردانه زندگی کردن برای همه مردان و جوانان حتی در زمان جنگ فراهم است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه اگر انسان اراده قوی و پولادین داشته باشد می تواند قله های بسیاری که درصدد فتح آن است را فتح کند، تصریح کرد: اراده قوی مایه رشد و سعادت انسان است.
آیت الله فلاحتی به وجود عده ای عناصر سست در جامعه اشاره کرد و افزود: اما عده ای با عزم محکم می توانند رهبران جامعه شوند حتی اگر سن آنها کم باشد.
وی با اشاره به نام پر آوازه شهید صیادشیرازی، بیان کرد: سپهبد صیادشیرازی تا نام ایران وجود دارد زنده است زیرا از اراده قوی برخوردار بود.
نماینده ولی فقیه در گیلان، همه بندگان خوب خدا را برخوردار از اراده های قوی دانست و خاطرنشان کرد: با عزم پولادین می توان با شیطان درونی مقابله کرد.
در مراسم مذکور از تعدادی پایوران و کارکنان فرماندهی آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا توسط آیت الله فلاحتی تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام/

© 2020 تمام حقوق این سایت برای محفوظ می باشد.