تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : :
حوزه : 1.مطالب ویژه, تیتر اول
شماره : 8671
تاریخ : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸ :: ۱۴:۴۷
آیت الله فلاحتی در دیدار مدیر شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی منطقه گیلان: تدابیری برای ایجاد انبارهای جدید سوخت گیلان اندیشیده شود/ نمازخانه جایگاه های سوخت باید برازنده مردم گیلان باشد/ تاکید بر رعایت شئونات اسلامی در جایگاه های سوخت نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: با توجه به اینکه به ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم، رعایت شئونات اسلامی توسط جایگاه داران سوخت حائز اهمیت است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با مدیر و معاونان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: با توجه به اینکه به ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم، رعایت شئونات اسلامی توسط جایگاه داران سوخت حائز اهمیت است.
وی به وضعیت نمازخانه ها در جایگاه های سوخت اشاره کرد و افزود: نمازخانه جایگاه های سوخت باید برازنده مردم گیلان باشد.
امام جمعه رشت، خواستار ارتقای ایمنی جایگاه های سوخت در گیلان شد و تصریح کرد: با توجه به توسعه شهری باید تدابیری برای ایجاد انبارهای جدید سوخت در استان اندیشیده شود.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر توجه به سوخت رسان ها و رده های پایین در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، بیان کرد: دلگری مسئولان نسبت به زیر مجموعه ها تاثیرگذار است.
وی به مصرف بیش از حد سوخت در کشور اشاره کرد و گفت: ایران در مصرف سوخت حرف اول را در دنیا می زند در صورتی که چین 20 برابر کشور ما جمعیت دارد اما مصرف سوخت آنها با مصرف ایران برابر است.
رشد 12 درصدی مصرف بنزین در گیلان
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان نیز در دیدار مذکور با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در سال 97 گفت: سال گذشته عرضه بنزین موتور در استان 12 درصد نسبت به سال ماقبل آن رشد داشته است.
علی اصغر عباسی، مصرف بنزین در گیلان را به طور متوسط روزانه 3 میلیون و 347 میلیون لیتر در سال 97 عنوان کرد و افزود: در بعضی از روزها مصرف بنزین در استان به 5 میلیون لیتر رسیده بود.
وی از کاهش مصرف نفت سفید به دلیل افزایش لوله کشی گاز در مناطق مختلف گیلان در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: سال 97 مصرف نفت سفید استان به 40 میلیون لیتر رسید در صورتی که 48 میلیون لیتر نفت سفید در سال 96 در گیلان مصرف شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با بیان اینکه در مصرف گازوئیل و گاز مایع سال گذشته در استان با کاهش مواجه بودیم، تصریح کرد: سال 97 در مصرف سوخت نیروگاهی 6 میلیون لیتر کاهش داشتیم.
عباسی به آموزش 18 هزار نفر توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان در سال 97 اشاره کرد و یادآور شد: آموزش های مذکور در راستای ارتقای ایمنی افراد، ارتقای حقوق شهروندی و ... انجام شده است.


انتهای پیام/

© 2020 تمام حقوق این سایت برای محفوظ می باشد.