تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : :
حوزه : 1.مطالب ویژه, برگزیده ها, تیتر اول
شماره : 7772
تاریخ : ۲۲ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۱۸:۰۰
آیت الله فلاحتی در یادواره شهدای ماسال: استمرار بخشی آرمان های شهیدان توسط ملت ایران همچنان ادامه دارد/انقلاب اسلامی معادلات قدرت های سلطه گر را تغییر داد/ دشمن را در خانه اش زمین‌گیر می‌کنیم نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ملت ایران همچنان در مسیر آرمان های شهیدان استمراربخشی می کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در یادواره سرداران، فرماندهان و شهدای شهرستان ماسال در مسجد جامع این شهر با اشاره به افتخار آفرینی خانواده شهدا و ایثارگران برای ملت ایران و مردم ولایتمدار گیلان اظهار کرد: تغییر تمام معادلات بشری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی، انقلاب اسلامی را زیباترین حادثه پس از بعثت پیامبر(ص) عنوان کرد و افزود: اکنون مردم ایران در مقطع نورانی انقلاب اسلامی قرار دارد و همگان از این نورانیت بهره می برند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه روحیه جهاد و شهادت طلبی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: امام(ره) روحیه شهادت طلبی را در ملت ایران احیا کرد و هر اندازه که پیش می رویم جوانان ما این روحیه را خواهان هستند.

آیت الله فلاحتی، گسترش اسلام را در سایه روحیه جهاد و مبارزه دانست و بیان کرد: روحیه مقاومت و ایستادگی دومین نعمت انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: پس از ۴۰ سال انقلاب هنوز مردم ما در مسیر آرمان های شهیدان قرار دارند و در آن راه استمراربخشی می کنند و این نعمت است.
نماینده ولی فقیه در گیلان به هجوم همه جانبه دشمن علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ملت ایران همچنان در مسیر آرمان های انقلاب باقی مانده است.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه روحیه شهادت طلبی به صورت یک تفکر در ملت ایران ماندگار شده است، خاطرنشان کرد: ملت ایران روحیه شهادت طلبی را از قرآن آموخته و در مقابل مشکلات درونی و بیرونی مقاومت می کند.
وی، بسیاری از فتنه ها در جهان را توسط آل جهود عنوان کرد و یادآور شد: دشمن به دنبال استحاله ملت ایران است اما با درایت مقام معظم رهبری تمام نقشه های استکبار خنثی شده است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه دستاوردها و نوآوری های ملت ایران در سایه مقاومت تحقق پیدا کرده است، اظهار کرد: دشمن همچنان می خواهد به ملت ایران ضربه وارد کند اما در سایه خون شهدا در خانه اش زمینگیر می‌کنیم.
آیت الله فلاحتی به وجود برخی مشکلات در جامعه اشاره کرد و گفت: بخشی از مشکلات به دلیل ضعف مدیریتی بعضی از مدیران بوده و این مشکل نیز قابل برطرف شدن است.


انتهای پیام/

© 2019 تمام حقوق این سایت برای محفوظ می باشد.