تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : :
حوزه : 1.مطالب ویژه, برگزیده ها, تیتر اول
شماره : 7266
تاریخ : ۱ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۱۱:۵۲
آیت الله فلاحتی در همایش دست‌های مهربانی خانه ایتام مژدهی رشت: عمل خیر برای خدا در دل ها باقی می ماند/ والدین موفق کسانی‌اند که فرزندانشان در اجتماع مایه خیر باشند نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: عمل خیر انسان برای خدا ماندگار است و در دل ها باقی می ماند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در همایش دست‌های مهربانی خانه شبانه روزی ایتام مژدهی رشت با اشاره به اینکه بالاترین عمل خدمت به بندگان خدا است اظهار کرد: بالاترین پاداش انسان در انجام عمل خیر بیش از آن که دنیوی باشد، اخروی است.
وی به تربیت فرزندان توسط والدین اشاره کرد و افزود: روانشناسان علوم تربیتی معتقدند پدر و مادر موفق کسانی هستند که بتوانند فرزندانی وارد عرصه اجتماع کنند که برای آنها مایه خیر باشند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه تربیت فرزند صالح بزرگ ترین ثمره ازدواج است، تصریح کرد: پدر و مادر با تربیت فرزند صالح می توانند به رشد و تعالی برسند.
آیت الله فلاحتی، کار برای خدا را ماندگار دانست و بیان کرد: هر کسی برای خدا کار کند خداوند عمل او را نگه می دارد.
وی، عمل خانم و آقای شایگان در ایجاد خانه ایتام را دارای اجری معنوی عنوان کرد و گفت: هر گامی که در این محل برداشته می شود، پاداشی برای خیران آن است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ سال از شهادت میرزاکوچک جنگلی می گذرد، خاطرنشان کرد: میرزا کوچک طلبه شجاع و رزمنده دلسوز ملت بود و کار را برای رضای خدا انجام داد.

انتهای پیام/

© 2020 تمام حقوق این سایت برای محفوظ می باشد.