تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : :
حوزه : 1.مطالب ویژه, ایثار و شهادت, تیتر اول
شماره : 7217
تاریخ : ۲۷ بهمن, ۱۳۹۷ :: ۱۷:۳۱
آیت الله فلاحتی در پاسداشت عملیات آزادسازی نبل و الزهرا: شهدای مدافع حرم از مرزهای عقیدتی دنیای اسلام دفاع کردند/ ادای تکلیف بزرگ ترین پیام مدافعان حرم بود/ هویت معنوی مسلمانان در سایه هجرت و جهاد محقق شده است نماینده ولی فقیه در گیلان ادای تکلیف را بزرگ ترین پیام مدافعان حرم عنوان کرد و گفت: شهدای مدافع حرم از مرزهای فکری و عقیدتی دنیای اسلام دفاع کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی عصر امروز در سومین پاسداشت عملیات شکستن محاصره شهرهای نبل و الزهرا در سوریه که در گلزار شهدای تازه آباد رشت برگزار شد اظهار کرد: درود و صلوات خداوند بر تمام مردانی که در دنیای معاصر نشان دادند آنچه قرآن به اولیای الهی وعده داده، پایبند هستند.
وی، قرآن را کتاب زندگی انسان عنوان کرد و افزود: در طول تاریخ هجرت و جهاد دو ویژگی عزت مسلمانان بوده است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه هویت معنوی مسلمانان در سایه دو ویژگی هجرت و جهاد محقق شده است، تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس، جوانان ما دوران طلایی ملت ایران را محقق کردند و این دوران در خاطره مردم باقی می ماند.
آیت الله فلاحتی به مبارزه غریبانه سپاه عظیم اسلام در خارج از مرزهای جغرافیایی ایران اشاره کرد و گفت: بسیاری از جوانان ایرانی که دوران انقلاب و دفاع مقدس را درک نکردند با رسیدن به فهم و تحلیل اجتماعی در فراسوی جغرافیایی جمهوری اسلامی به دفاع از اسلام پرداختند و موجب عزت مسلمانان شدند.
وی با اشاره به اینکه ادای تکلیف بزرگ ترین پیام مدافعان حرم است، بیان کرد: شهدای مدافع حرم از مرزهای فکری و عقیدتی دنیای اسلام دفاع کردند.
نماینده ولی فقیه در گیلان به افتخار دنیای اسلام به جوانان مسلمانان اشاره کرد و یادآور شد: ملت ها و فرهیختگان سوریه، عراق و لبنان هیچگاه جانفشانی رزمندگان ایرانی در عزت بخشیدن به جامعه اسلامی را فراموش نمی کنند.


انتهای پیام/

© 2020 تمام حقوق این سایت برای محفوظ می باشد.