آخرین اخبار :

گزارش تصویری/ بازدید آیت الله فلاحتی از بخش‌های مختلف ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز از بخش های مختلف منطقه چهارم امام رضا(ع) نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندر انزلی بازدید کرد.
وی در جریان بازدید از ناوگان شمال با اشاره به اینکه برای خدا قوت به برادران نیروی دریایی ارتش در منطقه چهارم دریایی حضور پیدا کردیم اظهار کرد: از نقاط مختلف ناوگان شمال به ویژه صنایع دریایی شهید تمجیدی بازدید داشتیم و باورمان آمد که ایرانی می تواند به قله های رفیع برسد.
امام جمعه رشت، آمادگی برای حراست از مرزهای آبی و جغرافیایی و حتی مرزهای عقیدتی در کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را بسیار بالا دانست و افزود: حضور جوانان پای کار در نیروی دریایی جمهوری اسلامی جای افتخار دارد و ارزشمند است.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مسیر اهداف و منویات مقام معظم رهبری در حرکت است، تصریح کرد: در سال رونق تولید شاهد فعالیت کارکنان نیروی دریایی ارتش در این عرصه هستیم.
بازدید از صنایع دریایی شهید تمجیدی، بازدید از یگان‌های شناور مستقر در منطقه، بازدید از بیمارستان در حال احداث نیروی دریایی ارتش و بازدید از وضعیت تالاب انزلی از برنامه های آیت الله فلاحتی در سفر نیم روزه به بندر انزلی بود.


انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن