آخرین اخبار :

عیادت نماینده ولی فقیه در گیلان از چهار روحانی مُعمّر و سالخورده شهر رشت+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در راستای تکریم از مقام عالمان دین در منزل حجت الاسلام والمسلمین حسین ریحانی، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن موسوی(ضیابری)، حجت الاسلام والمسلمین سید صفی الدین صفوی و حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اردلان مقدم حضور پیدا کرد.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه هدف از دیدار روحانیون بهره مندی از فیوضات عالمان دین است اظهار کرد: همه وظیفه داریم عالمان دین در هر نقطه ای که هستند، را تکریم کنیم.

وی، دیدار و عیادت از عالمان را تکریم دین خدا عنوان کرد و افزود: عالمان معمر ده ها سال در کسوت روحانی بین مردم در جامعه حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم به عالمان دین علاقمند هستند، تصریح کرد: مردم مسائل اخلاقی، دینی و معرفتی را از عالمان دین آموختند.

آیت الله فلاحتی به نقش تاثیرگذار عالمان دین در جامعه اشاره کرد و گفت: ناسزای دشمن به روحانیت نشان دهنده نقش مهم و اثرگذار عالمان دین بین مردم است.

وی، زیارت عالمان دین را دارای ثواب ذکر کرد و یادآور شد: شیوع ویروس کرونا در دیدار با علما فراق انداخته و به امید پروردگار این ویروس از بین خواهد رفت.


انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات