آخرین اخبار :

دیدار وزیر سابق اطلاعات با نماینده ولی فقیه در گیلان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات با اشاره به وصیتنامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار سلیمانی در وصیتنامه خود به تمام حوزه ها به خوبی پرداخته است.

وی یکی از ویژگی های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را جهاد اکبر و جهاد اصغر توام با هم عنوان کرد و افزود: سردار شهید سلیمانی جهاد اکبر و جهاد اصغر را با هم حفظ کرد.
امام جمعه رشت در ادامه به بارش برف سنگین در گیلان اشاره کرد و گفت: گشت هوایی در بحران برف به معنای آن است که برخی مسئولان به مردم اعتماد ندارند.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه گزارش های ارائه شده توسط مسئولان در برف اخیر قابل قبول نیست، تصریح کرد: مسئولان گیلان در بحران برف کم کاری کردند.
وی ادامه داد: حدود ۲ سال است اعلام می کنم مسئولان گیلان به گلوگاه ها توجه داشته باشند و مسیرها را در حوادث غیر مترقبه رصد کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به حضور با صلابت مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، بیان کرد: حضور مردم گیلان به ویژه شهر رشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب شگفتی جهانیان شد.
شهادت حاج قاسم سلیمانی برنامه ریزی و توطئه دشمن را به هم ریخت
وزیر سابق اطلاعات نیز در دیدار مذکور به برنامه ریزی حساب شده و توطئه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری دشمن را بهت زده کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه استکبار را دیوانه کرده است، بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی با توجه به اینکه برای ملت ما بسیار سخت بود اما جزو امدادهای غیبی برای نظام اسلامی محسوب می شود و توطئه و برنامه ریزی سازمان های اطلاعاتی دشمن را به هم ریخت.
وی بر تلاش مسئولان در برطرف کردن مشکلات مردم تاکید کرد و یادآور شد: اگر مسئولی تنها به فکر پشت میزنشینی باشد امور به سرانجام نمی رسد.

انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن