آخرین اخبار :

دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان با ۳ خانواده معظم شهید والامقام+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز همزمان با مبعث رسول گرامی اسلام(ص) و به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ اسفند “روز شهدا” در منزل ۳ خانواده معظم شهید دفاع مقدس در شهر رشت حضور پیدا کرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان در جریان دیدارهای مذکور با اشاره به اینکه روز مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) را به همه مردم استان به ویژه خانواده شهدا تبریک و تهنیت عرض می کنم اظهار کرد: حضور در کنار خانواده شهدا به ویژه مادران و پدران معزز شهیدان این پیام را دارد که به مردم ایران و خانواده شهدا اعلام کنیم این مسیر را هیچگاه رها نخواهیم کرد.

وی، حضور آحاد جامعه به ویژه مسئولان در کنار خانواده شهدا را ارزشمند عنوان کرد و افزود: حضور در کنار خانواده شهدا پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی را نشان می دهد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه آحاد مختلف جامعه به ویژه مسئولان نیازمند حضور در کنار خانواده شهیدان هستند، تصریح کرد: تا زمانی که نام شهیدان بر افق زندگی ما وجود دارد می توانیم از معنویت و معرفت این عزیزان بهره مند شویم.

امام جمعه رشت، راه شهدا را ماندگار خواند و بیان کرد: ماندگاری مسیر شهیدان به دلیل ماندگاری اسلام است بنابراین مسیری که شهدا طی کردند، زنده است.

وی، پدران و مادران شهیدان را پر از نشاط عنوان کرد و گفت: روحیه بالای خانواده شهدا ستودنی است ضمن اینکه این درس بزرگ را از پدران و مادران شهیدان آموختیم که انقلاب اسلامی زنده است.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه شهدا آگاهانه در راه خدا جانفشانی کردند، خاطرنشان کرد: خانواده شهدا شمع و چراغ جامعه هستند و مردم در دنیای ظلمانی با تاسی به شهیدان مسیر سعادت را طی می کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان، خانواده معظم شهدا را همواره پشتیبان نظام اسلامی ذکر کرد و یادآور شد: خانواده شهیدان نزد خدای متعال عزیز هستند و بالاترین افتخار برای جامعه محسوب می شوند.

شهید مهرداد رمضانپور متولد سال ۱۳۴۱ در دوران دفاع مقدس در سلیمانیه عراق به درجه شهادت نائل آمد و در گلزار شهدای رشت خاکسپاری شده است. شهید شهرام یوسفی متولد ۱۳۴۳ تنها فرزند ذکور خانواده سال ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید و شهید محمدرضا حاتمی سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی مریوان دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات