آخرین اخبار :

دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان با ۲ خانواده معظم شهید در آستارا + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز با خانواده شهیدان علیرضا محمدزاده و اصغر رمضانی در آستارا دیدار کرد.
امام جمعه رشت در دیدار مذکور با بیان اینکه برای عرض ادب و احترام خدمت خانواده معظم شهیدان حضور پیدا کردیم اظهار کرد: خانواده شهدا جزو مدافعان انقلاب اسلامی محسوب می شوند.
وی با قدردانی از صبر و متانت خانواده شهدا، افزود: خانواده معظم شهیدان دین خود را نسبت به انقلاب ادا کردند و طبق فرموده رهبر معظم انقلاب خود را مدیون خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران می دانیم.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شهدا نه تنها به ملت ایران بلکه به تمام دنیای اسلام تعلق دارند، تصریح کرد: خدای متعال به خانواده شهدا عزت داده ضمن اینکه دفاع از مظلوم خواسته شهدا است.
آیت الله فلاحتی، تنها ادامه دهندگان راه شهدا را کسانی دانست که در مسیر آرمان های انقلاب، رهبری و مردم حرکت کنند و گفت: مسئولان تلاش کنند مردم را در پیچ و خم اداری نگه ندارند و این یکی از بهترین راه های حفظ آرمان های شهدا است.
طلبه شهید علیرضا محمدزاده سال ۱۳۶۲ در شهرستان سنندج استان کردستان توسط منافقین ترور شد و در گلزار شهدای آستارا خاکسپاری شده است.
شهید اصغر رمضانی در سال ۱۳۶۳ در دوران دفاع مقدس به شهادت رسید و در گلزار شهدای نمین خاکسپاری شده است.

انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن