آخرین اخبار :

دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان با ۲ خانواده معظم شهید و جانباز ۸۵ درصد ناجا + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز همزمان با هفته نیروی انتظامی به همراه سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی استان، سردار سهراب سجادی فرمانده مرزبانی گیلان و عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با فرامرز امینی جانباز ۸۵ درصد ناجا و خانواده های جانباز شهید حاج محمد فدوی بوستانی و شهید هوشنگ مرادی دیدار کرد.

امام جمعه رشت، هدف از دیدار جانبازان و خانواده معظم شهدا را عرض ارادت به پدران، مادران، همسران و فرزندان شهیدان عنوان کرد و گفت: در این دیدارها می خواهیم به ارواح پر فتوح شهدا اعلام کنیم که راه مستحکم شما را هیچگاه فراموش نمی کنیم و تا این انقلاب هست، نام جانبازان و شهیدان جاوید خواهد ماند.

وی با بیان اینکه جانبازان و خانواده شهدا ذخایر انقلاب هستند، اظهار کرد: اگر امروز مردم در آرامش و امنیت زندگی می کنند در سایه جانبازی و فداکاری جوانان این کشور است که جان خود را فدا کردند.

آیت الله فلاحتی به وجود روح مقاومت و ایستادگی در خانواده شهدا و جانبازان اشاره کرد و افزود: خانواده های معظم شهیدان و جانبازان همچنان در مسیر انقلاب اسلامی قرار دارند و این امر جای افتخار است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مدال افتخار جانبازان نزد خدای متعال محفوظ است، بیان کرد: همه قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران سربازان امام زمان(عج) محسوب می شوند و این روحیه ایثار باید به نسل معاصر و بعدی انتقال داده شود.

جانباز شهید حاج محمد(فرهاد) فدوی بوستانی سال ۱۳۶۳ در عملیات مریوان دفاع مقدس از ناحیه پا، دست و قلب با ۷۰ درصد به جانبازی نائل آمد و پس از سال ها رنج، هفته گذشته به شهادت رسید.

جانباز فرامرز امینی بهمن ماه سال ۱۳۹۶ طی عملیات کشف مواد محترقه و منفجره از ناحیه دو چشم دچار حادثه شد و به افتخار ۸۵ درصد جانبازی نیروی انتظامی نائل آمد.

شهید هوشنگ مرادی سرباز نیروی انتظامی سال ۱۳۷۱ در مرزبانی از کشور در منطقه زابل به شهادت رسید.

انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات