آخرین اخبار :

دیدار نماینده ولی فقیه درگیلان با خانواده شهیدان نهی قناد و بیانی فر + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی با همراهی مدیرکل بنیاد شهید استان گیلان در دیدارهای جداگانه ای با مادر مکرمه شهیدان مهدی و محمود نهی قناد و همچنین مادر بزرگوار شهید اسماعیل بیانی فر با اشاره به اینکه خانواده شهدا صاحبان اصلی انقلاب محسوب می‌شوند اظهار کرد: خدمتگذاری مسؤولان نسبت به خانواده معظم شهدا از ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه خانواده شهدا پیشقراولان انقلاب هستند اظهار کرد: وجود روحیه شهادت‌طلبی در خانواده شهدا مایه امیدواری و خوشحال کننده است.
آیت‌الله فلاحتی، خانواده شهدا را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی دانست و افزود: در ابتدای انقلاب اسلامی برخی از افراد همراه امام(ره) بودند اما در ادامه ریزش کردند اما خانواده شهدا همواره پشتیبان امام(ره) و مقام معظم رهبری هستند.

بیکاری و گرانی بیشترین مشکل مردم است

مادر شهیدان مهدی و محمود نهی قناد نیز در دیدار مذکور به سخنان رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: بسیاری از سخنان رئیس جمهور خوب بود ولی در برخی موارد نیز درست صحبت نکرد.
سیده فاطمه شاد سعادت بر تلاش مسؤولان در برطرف کردن مشکلات جامعه تأکید کرد و افزود: بیکاری و گرانی بیشترین مشکل مردم است و مسؤولان باید به این مسائل توجه بیشتری داشته باشند.

مادر شهید اسماعیل بیانی فر نیز با تأکید براینکه خانواده شهدا در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، تصریح کرد: خانواده شهدا با تمام توان پشتیبان انقلاب هستند.
انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن