آخرین اخبار :

دیدار عیدانه اقشار مختلف مردم و مسئولان گیلان با آیت الله فلاحتی+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با اقشار مختلف مردم و مسئولان استان با تبریک فرا رسیدن عید نوروز اظهار کرد: مقام معظم رهبری با نامگذاری سال ۹۸ به عنوان «رونق تولید» مسیر برنامه ریزی و حرکت جامعه به ویژه مسئولان در سال جاری را مشخص فرمودند.
وی به قابلیت های کشور به ویژه گیلان برای تولید صادرات محور اشاره کرد و افزود: راه اندازی کریدور شمال- جنوب از جمله مزیت های کشور و گیلان است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه بازار کشورهای اطراف ایران و آسیای میانه از بسترهای مناسب تولید برای گیلان محسوب می شود، تصریح کرد: ارتقای مبادلات اقتصادی با کشورهای منطقه در رونق تولید کشور تاثیرگذار است.
آیت الله فلاحتی، خواستار فراهم کردن بستر تولید برای تولیدکنندگان داخلی شد و بیان کرد: به تولیدکننده باید روحیه داده شود تا بتواند کیفیت کالای خود را ارتقا دهد.
وی بر تشویق تولیدکنندگان تاکید کرد و گفت: بخش تولید با همت مسئولان باید ویژه دیده شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با اشاره به اینکه خدمت در نظام اسلامی سربازی امام زمان(عج) است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی عزت و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آورده است.
آیت الله فلاحتی، خدمت در سایه جمهوری اسلامی را ارزشمند توصیف کرد و یادآور شد: شاکله نظام اسلامی انسان های پاک هستند و قابل مقایسه با حکومت های دیگر نیست.
وی با بیان اینکه در نظام دینی رعایت اصول و قوانین در سلسله مراتب اداری امری پسندیده است، اظهار کرد: اقتدار متولیان امر به ویژه نیروهای مسلح، اقتدار جمهوری اسلامی است.
امام جمعه رشت، همفکری بخش های مختلف برای پیشرفت گیلان را مهم خواند و افزود: با توجه به منابع موجود در گیلان می توان بستر توسعه در استان را فراهم کرد.


انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن