آخرین اخبار :

دیدار آیت الله فلاحتی با مادران مکرمه شهدا در صومعه سرا و حضور در منازل چهار خانواده شهید+ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار ۴ خانواده شهید شهرستان صومعه سرا (خانواده شهیدان حسین مهدی نژاد، جعفر اخوان، اسماعیل ناصح و مسعود کاظمیان) همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و همچنین میلاد حضرت امام خمینی(ره) اظهار کرد: میلاد با سعادت فاطمه زهرا(س) را به خانواده شهیدان به ویژه مادران شهدا تبریک و تهنیت عرض می کنم.
وی، حضور در خدمت خانواده شهدا را برای عرض ادب و احترام عنوان کرد و افزود: خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت عزیز ایران هستند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه شهدا جان خود را با لبیک به ندای امام(ره) برای رضای خدا فدا کردند، تصریح کرد: خانواده معظم شهدا برای رضای خدا صبر و تحمل می کنند و بر مسئولان نظام است که قدردان خانواده شهیدان باشند.
آیت الله فلاحتی بر تداوم راه شهدا تاکید کرد و گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی جان خود را در راه خدا فدا کرد و مردم تداوم دهنده راه شهیدان هستند.
وی با تاکید بر تداوم راه شهدا، بیان کرد: امنیت کشور و اقتدار ملت ایران به خاطر شهیدان است.
نماینده ولی فقیه در گیلان، شهدا را متعلق به تمام ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: خدمت خانواده شهدا حضور پیدا کردیم تا این روز فرخنده را تبریک بگوییم.
آیت الله فلاحتی، خواستار دعای خانواده شهدا برای موفقیت مسئولان در امور شد و اظهار کرد: مسئولان سر سفره خانواده شهدا نشسته آمد و باید خود را خدمتگزار خانواده شهیدان بدانند.
وی با اشاره به اینکه ایمان به خدا از ویژگی های شهدا بود، خاطرنشان کرد: ویژگی ایمان به خدا، ولایت مداری و حرکت در راستای آرمان های انقلاب اسلامی سبب ماندگاری نام شهدا شده است‌.
امام جمعه رشت به استقامت و پایداری خانواده شهدا در تداوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: خانواده شهدا موجب برکت جامعه هستند.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه شهدا به ندای ولی زمان لبیک گفتند، تصریح کرد: معرفت و شناخت نسبت به ولی زمان بسیار مهم است و از خدا می خواهیم ما را قدردان خانواده شهدا قرار دهد.
وی، دیدار با خانواده شهدا را از اولویت ها ذکر کرد و افزود: خدای متعال با تحقق انقلاب اسلامی مسیر تحول را برای جوانان فراهم کرده است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شهدا قهرمانان دینی و ملی ملت ایران هستند، تصریح کرد: افتخار ما این است که سر سفره شهیدان و خانواده معظم شهدا نشسته ایم.
گفتنی است آیت الله فلاحتی امروز با خانواده شهیدان حسین مهدی نژاد، جعفر اخوان، اسماعیل ناصح و مسعود کاظمیان در منطقه سسمس و ماتک صومعه سرا دیدار و گفت و گو کرد.


انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن