آخرین اخبار :

حضور آیت الله فلاحتی در مراسم رژه خدمت نیروهای مسلح مستقر در گیلان/ ارتش جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از ارزش های والای توحیدی تلاش می کند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز با حضور در مراسم ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران از رژه یگان های نمونه لجستیکی و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان سان دید.
امام جمعه رشت در جریان این رژه در جمع خبرنگاران با تبریک روز ارتش اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرموده امام راحل؛ کلمه طیبه است.
وی. ارتش جمهوری اسلامی ایران را الگویی برای همه ارتش های جهان عنوان کرد و افزود: ارتش ایران برای دفاع از ارزش های والای توحید تلاش می کند.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت فقیه جامع الشرایط حرکت می کند، تصریح کرد: ارتش ایران در دفاع از ارزش های ملی و معنوی تلاش می کند.
نماینده ولی فقیه در گیلان به تلاش های ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ارتش ایران از آغاز جنگ تحمیلی در دفاع از مرزهای جغرافیایی کشور تلاش های بسیاری کرده است و اکنون در مبارزه با ویروس کرونا در عرصه حضور فعال دارد.
رژه لجستیکی و موتوری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مستقر در گیلان با شعار «خدمت و سلامت» به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، استاندار و فرماندهان نیروهای ارتش و سپاه در رشت برگزار شد.


انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن