آخرین اخبار :

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از بخش های مختلف مجتمع فولاد گیلان/ گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز با حضور در مجتمع فولاد گیلان واقع در شهر صنعتی رشت از بخش های مختلف این مجتمع بازدید کرد.

امام جمعه رشت با همراهی مدیران ارشد مجتمع فولاد گیلان از سالن نورد گرم و کوره ها، سالن نورد سرد و همچنین سالن گالوانیزه بازدید به عمل آورد و از نزدیک با روند تولید محصولات این مجتمع آشنا شد.

نماینده ولی فقیه در گیلان در حاشیه این بازدید گفت: مسوولان کشوری و استانی به مشکلات بزرگترین کارخانه فولاد بخش خصوصی کشور بیشتر توجه کنند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به ظرفیت های این واحد صنعتی افزود: در فولاد گیلان بیش از ۴۰ قطعه تولید می شود که نیاز کشور به قطعات فولادی را تامین می کند.

وی تصریح کرد: بیش از ۲۰۰ کارخانه خرد و کلان تحت پوشش این کارخانه قرار دارند و حدود ۲ هزار کارگر بصورت مستقیم و ۳۰ هزار نفر نیز بصورت غیرمستقیم با این واحد صنعتی همکاری می کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به مشکلات کارخانه فولاد گیلان هدف از این بازدید را بررسی میدانی چالش های این واحد تولیدی و انتقال آن به مسوولان کشوری اعلام کرد و از مدیران دست اندرکار خواست به مشکلات این واحد صنعتی بیشتر توجه کنند.

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط گروه فناوری اطلاعات