آخرین اخبار :

احداث موزه دفاع مقدس انتقال افتخارات، اراده ها، ایمان و خلوصِ رزمندگان به آیندگان است/ آیین کلنگ زنی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس گیلان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در آیین کلنگ زنی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان با اشاره به اینکه جنگ ۸ ساله موجب اقتدار و عظمت ملت ایران شد اظهار کرد: امروز ملت ایران اقتداری که در بین ملت های مختلف پیدا کرده، بر گرفته از دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: دفاع مقدس در سایه اراده ها، هم آوایی ها و وحدت بین دلاور مردان جبهه های جنگ شکل گرفت و هر قدر از تاریخ انقلاب اسلامی می گذرد موفقیت های کسب شده در دوران جنگ نمایان تر می شود.
امام جمعه رشت با بیان اینکه جنگ ۸ ساله بیش از آن که جنگ بمب و موشک باشد جنگ اراده ها بود، تصریح کرد: اراده قوی مردم و جوانان ما جنگ نابرابر با تمام قدرت های سلطه گر را به چالش کشاند و معادلات جهانی را به نفع ایران تغییر داد.
آیت الله فلاحتی، احتمال جنگ با ایران در دنیای امروز را در حد صفر عنوان کرد و یادآور شد: اقتدار نظام اسلامی در سایه ایمان و اراده خالصانه کسب شده و این امر باید به نسل معاصر و آینده انتقال داده شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از بهترین ابزار برای نشان دادن اراده ها و نقش رزمندگان موزه دفاع مقدس است که می تواند نسل های آینده را مطلع کند، بیان کرد: احداث موزه دفاع مقدس انتقال افتخارات، اراده ها، ایمان و خلوص رزمندگان به آیندگان است.
امام جمعه رشت اضافه کرد: اگر بخواهیم ارزش های دفاع مقدس را انتقال دهیم یکی از راه های آن احداث موزه دفاع مقدس است.
مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس گیلان با حضور آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، مصطفی سالاری استاندار، فرماندهان ارشد و مدیران دستگاه های مختلف استان در محل کیلومتر ۵ رشت – تهران کلنگ زنی شد.انتهای پیام/

کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی آیت الله فلاحتی می باشد . پیاده سازی توسط مهندس محمدحسین موذن